Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення приватних будинків, дач, котеджів

Узаконити самобудКожна людина прагне до незалежності, і межею мрій більшості сучасних громадян є приватний будинок або заміська дача. Маючи у своїй власності земельну ділянку і трохи фінансів для будівництва, дуже легко на перший погляд найняти бригаду працівників і почати споруду.

Але, на жаль, не все так просто, як вам може здатися спочатку. Навіть якщо ви на своїй землі спорудити будівлю, але при цьому ніде його НЕ зареєструєте, вам належати воно не буде. Перш ніж ви зможете оформити право власності на нерухомий об’єкт, вам потрібно пройти безліч інстанцій, простояти у величезній кількості довгих черг і розібратися з усією паперовою тяганиною, якою буде тьма.

Юридично непідкованих людині, вперше зіткнулося з подібною бюрократією, розібратися у всіх нюансах буде дуже непросто. Саме в таких випадках свої послуги вашій увазі пропонує наше підприємство. Досвідчені та висококваліфіковані юристи займуться вашим питанням максимально швидко і продуктивно. Все, що потрібно від вас – це укласти з нами договір і принести свої документи. Наші співробітники оформлять довіреність і від вашого обличчя вирішать всі проблеми, які будуть пов’язані з легалізацією вашого нерухомого майна.

Етапи легалізації будинків, дач, котеджів

  1. Першим етапом у роботі з узаконення дач, заміських будинків і котеджів є дозвіл на їх будівництво. Для цього потрібно звернутися з відповідною заявою до районної адміністрації, а конкретно – у відділ будівництва та архітектури. Там вам нададуть повний перелік паперів, потрібних для розгляду вашої заявки.
  2. Другим дуже важливим етапом є розробка проекту. Проектом споруди повинні займатися тільки досвідчені люди, які мають ліцензію на проведення подібних робіт. Коли проект буде у вас на руках, ви заповнюєте декларацію і подаєте її на розгляд в архітектурно-будівельну інспекцію. Комісія перевіряє, чи відповідають дані, зазначені в декларації, дійсності, і протягом 10 днів має дати дозвіл, якщо все правильно.
  3. Коли ви отримали дозвіл, можете приступати до будівництва, але пам’ятайте, що після її закінчення знову потрібно відвідати Держархбудінспекції, щоб вони прийняли в експлуатацію вашу споруду, видали адресний номер і технічний паспорт нерухомості. Після того, як ви це здійсните, можете займатися оформленням документів на право власності на нерухомість.

Наші співробітники не перший рік займаються легалізацією нерухомого майна, тому добре знайомі з процедурою узаконення і знають, як прискорити процес. В цілому на вирішення питання з узаконення нерухомого майна потрібно кілька тижнів. Точні терміни вказуються в договорі, який ми складаємо із замовниками. Також чітко обумовлюється і вартість наших послуг. Ціна кожного замовлення індивідуальна, так як безпосередньо залежить від обсягу наданих робіт та складності процедур. У будь-якому випадку всі ціни грамотно продумані і є цілком доступними.

На ринку операцій з нерухомістю наше підприємство користується бездоганною репутацією, оскільки зарекомендувало себе як надійний і чесний партнер. Ми намагаємося створити максимально вигідні умови для співпраці і пропонуємо якісні юридичні послуги за розумною ціною.Ви гарантовано будете задоволені нашою співпрацею і, можливо, перетворитеся на нашого постійного клієнта. Ви економите свій час, сили і нерви, звертаючись до нас за допомогою, а кращою нагородою для нас за роботу будуть ваші вдячні відгуки.

Напишіть нам