Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення перепланування будинку

Про переплануванні свого будинку, як і про ремонт в цілому, час від часу замислюється практично кожен. Більшість домовласників, знаючи про затяжний легалізації перепланування, спочатку приступають безпосередньо до будівельних робіт, а вже потім намагаються її узаконити. Щоб уникнути неприємних ситуацій і великих штрафних санкцій, набагато розумніше спочатку порадитися з фахівцем. Не варто відкладати вирішення питання про узаконення перебудови, так як в кінцевому підсумку можна накликати на себе значні штрафні санкції. Якщо ваша саморобна перепланування завдасть шкоди майну або життю інших громадян, то адміністративне покарання цілком може перерости в кримінальну.

Легалізація реконструкції приміщення або його перепланування потрібна для того, щоб всі дані, зазначені в технічній документації, відповідали дійсності. Зміна або повне вилучення деяких перегородок між кімнатами може вплинути на функціональність приміщення, і їх розміри не відповідатимуть розмірам, зазначеним у технічному паспорті. Така невідповідність площ в будівлі робить неможливими всі операції з ним.

Етапи легалізації перепланування

Узаконення перепланування складається з декількох етапів:

  • Першим з яких є дозвіл на будівельні роботи. Щоб отримати дозвіл, потрібно звернутися в архітектурно-будівельну службу з відповідною заявою.
  • Далі від вас зажадають розробити містобудівний розрахунок і проект перепланування.Обов’язково слід отримати умови і обмеження в архітектурно-будівельної інспекції.
  • Коли всі ці папери будуть на руках, ви подаєте декларацію про початок будівельних робіт.Ваша декларація протягом 10 днів буде розглядатися спеціальною комісією, і в підсумку вам буде видано дозвіл.
  • По завершенні будівництва вам буде видано право власності на реконструйоване приміщення, а також новий технічний паспорт. У деяких випадках в стару документацію вносять відповідні зміни.

Є, звичайно, випадки, при яких перепланування приміщення не підлягає легалізації. Подібні випадки чітко описуються у відповідних законах. Для цього дуже важливо спочатку ознайомитися з усіма витратами узаконення перепланувань, а вже після цього до них приступати.

Наші співробітники добре обізнані з усіма випадками на власному досвіді і нададуть вам повну консультацію з питань, що стосуються нерухомості. Ми також раді запропонувати вам свої послуги з легалізації перепланувань будь-якого типу в максимально стислі терміни. Всю паперову тяганину і збір документів ми візьмемо на себе. Для того щоб стати клієнтом нашої фірми, вам потрібно всього лише набрати наш номер і, ознайомившись з умовами, підписати з нами договір. Після підписання договору досвідчені та висококваліфіковані юристи оформлять довіреність, і від вашого обличчя почнеться процедура узаконення реставрації або перепланування нерухомого об’єкта.

Вартість наших послуг безпосередньо залежить від обсягу виконаних робіт і від складності випадку.Ціна кожного замовлення визначається в індивідуальному порядку з урахуванням всіх нюансів, які чітко обумовлюються в договорі. Попередньо дізнатися вартість конкретно свого випадку ви можете в телефонному режимі.

Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці та в максимально стислі терміни надаємо замовнику результат, яким він обов’язково залишається задоволений. Наше підприємство вже не перший рік на ринку операцій з легалізації нерухомості і всього, що з нею пов’язано. За цей час ми встигли напрацювати бездоганну репутацію та успішну команду співробітників, яка працює як єдине ціле і справляється з завданнями будь-якої складності.

Напишіть нам