Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення окремого входу

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Невід’ємною складовою кожного об’єкта нерухомості є дверний отвір, через який здійснюється вхід в приміщення. Виходячи з того, що вхід постійно знаходиться з лицьової частини будівлі, його концепція повинна відповідати архітектурі і фасаду будівлі. Перш ніж ви зважитеся на перепланування вхідного отвору, гарненько ознайомтеся з технологією легалізації окремого входу.Якщо проігнорувати подібні моменти, надалі можна зіткнутися з купою проблем.

Самостійно реконструювати вхід до приміщення не можна, так як це буде вважатися самовільно побудовою і спричинить за собою штрафні санкції. Для того щоб всі Ваші будівельні та реставраційні роботи були повністю легальними, вам доведеться зіткнутися з паперовою тяганиною з узаконення окремого входу. Це багатоетапна процедура, яка включає відвідування кількох інстанцій.

Для того щоб отримати дозвіл на окремий вхід, потрібно:

 • розробити містобудівний розрахунок (у разі зміни геометричних параметрів приміщення);
 • в управлінні архітектури отримати містобудівні умови;
 • за допомогою кваліфікованих фахівців розробити проект;
 • укласти договір на технічний та авторський нагляд;
 • подати і зареєструвати декларацію про початок будівництва;
 • виготовити новий технічний паспорт;
 • зареєструвати декларацію готовності об’єкта і здати його в експлуатацію.

Також обов’язково мати при собі такі документи, як:

 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • документ, що підтверджує ваше право на власність нерухомості, яку ви зібралися перепланувати;
 • оригінал техпаспорта приміщення;
 • у випадку, якщо будинок, який хочуть перепланувати, належить до культурної спадщини або є пам’яткою архітектури, потрібно дозвіл центрального органу виконавчої влади з охорони культурної спадщини.

Після збору і здачі всіх необхідних документів, згідно із законодавством, на рішення узаконити окремий вхід або відмовити відповідному органу дається 10 робочих днів. Якщо ви все оформили і заповнили правильно, вам видадуть дозвіл.

Людині юридично непідкованих дуже непросто буде розібратися у всіх нюансах, пов’язаних з документацією і заповненням відповідних бланків. Наше підприємство пропонує комплекс послуг, які допоможуть вам максимально швидко отримати легалізацію пристроїв вхідної групи. Досвідчені співробітники вже володіють великим досвідом у вирішенні подібних проблем, тому нададуть повний юридичний супровід етапу легалізації, починаючи із збору документів і закінчуючи внесенням відповідних змін в технічний паспорт.

Компетентність нашої фірми підтверджують не тільки безліч вдячних відгуків, але і величезна база постійних клієнтів. Ми тісно співпрацюємо з державними установами, тому вся процедура не займає багато часу. Вартість наданих нами послуг безпосередньо залежить від обсягів робіт, виконаних нашими фахівцями, тому в кожному конкретному випадку ціна обговорюється індивідуально.

Всі турботи і паперову тяганину ми беремо на себе, а все, що потрібно від Вас – це зателефонувати за вказаними номерами. Досвідчені співробітники готові також надати вам консультацію в телефонному режимі і відповісти на ваші запитання. Ви можете попередньо узгодити ціну з нашими фахівцями, а вже потім укладати з нами договір на надання послуг. Ви гарантовано залишитеся задоволені, що звернулися саме до нас, адже ми намагаємося створити максимально вигідні умови співпраці за доступною ціною.

Напишіть нам