Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення мансарди

Як стверджує більшість ріелторів, величезним попитом і популярністю останнім часом користуються будинки з мансардами. Людям, у яких є можливість самостійно побудувати мансарду, це тільки на руку, адже з її допомогою ви істотно перевтілюватися своє житло і повністю змінюєте внутрішній інтер’єр.

Цей факт стосується не тільки приватних будинків за містом, а й багатоквартирних будинків у центрі міста. За рахунок мансарди більшість громадян намагається додати місця в квартирі, але не всі знають, що ця надбудова повинна чітко фіксуватися в технічній документації і на неї потрібно дозвіл. Якщо ігнорувати подібні речі, то ви не зможете здійснювати ніякі операції з вашим нерухомим майном, крім цього, можете піддатися великого штрафу. Якщо ваша прибудова у вигляді мансарди спричинить якісь травми або ж псування майна інших мешканців будинку, то адміністративна відповідальність швидко переросте в кримінальну.

Що потрібно зробити для узаконення мансарди

Настійно рекомендується спочатку оформити всі необхідні документи на будівельні роботи, а вже потім приступати до безпосереднього зведення мансарди. Якщо ви будете халатно ставитися до оформлення нормативно-правових документів, то в кінцевому підсумку отримаєте позов від Госархстройслужби, а ваше споруда буде підлягати знесенню.

  1. Насамперед на етапі легалізації мансарди є створення плану-проекту, скласти який можуть тільки досвідчені фахівці з ліцензією.
  2. Готовий план повинен затверджуватися у відповідних органах, а саме – в архітектурно-будівельній інспекції міста.
  3. Крім проекту, потрібно буде ще зібрати документи з таких установ, як БТІ, ЖКГ і навіть санепідемстанція.

Так, процес досить клопіткий, але це ще без урахування довгих черг і купи незрозумілих паперів, які доведеться заповнювати.

Плюси від звернення до професіоналів

Наше підприємство пропонує свої послуги в повному юридичному супроводі легалізації мансарди.Ми починаємо співпрацю підписанням договору, а після цього знімаємо всі турботи з ваших плечей і самостійно вирішуємо всі питання. Досвідчені та висококваліфіковані фахівці не перший рік займаються подібними справами і за цей час вже добре знайомі з усіма витратами бюрократичних процедур. Ми тісно співпрацюємо з державними установами, що дозволяє нам максимально швидко збирати необхідні документи. Весь процес легалізації мансарди затягнеться на три тижні, в той час як у звичайному порядку він може тягнутися цілих півроку.

Є також такі випадки, в яких спорудження мансарди неприпустимо і легалізації не підлягає. Вони чітко описані у відповідних законах, які є обов’язковими до дотримання при ремонтних роботах.Наші працівники добре ознайомлені з кожним з таких випадків і вміють вирішувати проблеми будь-якої складності.

Вартість наших послуг регулюється кількістю виконаних робіт і складністю ситуації. Ціна визначається в кожному випадку індивідуально, ви попередньо можете дізнатися її, звернувшись за телефонним консультацією. Ви гарантовано залишитеся задоволені, що позбавили себе від такого головного болю, як паперова тяганина, і звернулися до нас.

Ми зробимо все на вищому рівні, а якість наших послуг підтверджують не тільки численні сертифікати та ліцензії, а й величезна кількість вдячних відгуків від людей, що встигли протестувати нашу роботу. Величезна база постійних клієнтів ще раз підтверджує нашу компетентність. Ми завжди намагаємося створювати приємні і максимально зручні умови для співпраці, а цінова політика нашої фірми обов’язково вас порадує.

Напишіть нам