Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення перепланування в офісному приміщенні

Перепланування – це зміна зовнішнього вигляду приміщення з метою поліпшення житлових та експлуатаційних умов. Зробити невелике за розміром приміщення трохи функциональней – головне завдання, яке належить будівельникам. Але, крім ремонтних робіт, процедура перепланування тягне за собою довгострокову паперову тяганину. Щоб здійснити перепланування комерційного приміщення, потрібно безліч дозвільної документації. Будь-які будівельні роботи, які не були позначені в технічному паспорті приміщення, будуть вважатися нелегальними і увазі накладення штрафних санкцій.

На перший погляд, може здатися, що перепланування приміщень – це не таке вже й складне завдання, але почавши узаконювати її, більшість людей розуміє, що це тривалий і виснажливий процес, впоратися самостійно з яким дуже непросто. Набагато розумніше буде доручити це досвідченим фахівцям, які не перший рік займаються подібними питаннями і вже знають, як швидко їх вирішити.

Що необхідно для перепланування приміщення

Процедура вирішення питання по зміні приміщення безпосередньо залежить від його типу. Для того щоб почати ремонтні роботи, потрібно спочатку переконатися в тому, що перепланування не порушує інтереси сусідів і не створює загрозу їх життю. До переплануванню приміщень відносять такі види будівельних робіт:

  • перенос перегородок між кімнатами і дверних прорізів;
  • додаткова будівля приміщень;
  • розширення і об’єднання кімнат;
  • об’єднання приміщення ванни і туалету.

Перепланування також складається з декількох етапів, обов’язкових для виконання:

  • узгодження перепланування з сусідами;
  • виготовлення кваліфікованими фахівцями проектної документації;
  • експертиза проектної документації у відповідних інстанціях;
  • оформлення дозволу на будівельні роботи;
  • введення в експлуатацію об’єкта нерухомості;
  • оформлення нового технічного паспорта або внесення коректив у старий.

Співробітники нашого підприємства готові запропонувати повний юридичний супровід у процедурі легалізації перепланування. Для того щоб ви часом не напоролися на штрафні санкції, подібні паперові справи повинні виконуватися професіоналами. Наша компанія вже багато років займається вирішенням подібних питань і за цей час напрацювала великий досвід у цій сфері. Ми візьмемо на себе всі турботи по організації перепланування, починаючи від збору документації і закінчуючи внесенням змін до державного реєстру.

Ціна на наші послуги розумно продумана і є прийнятною для всіх. Вартість вирішення питання по плануванню індивідуальна, адже вона залежить від обсягу робіт, які будуть виконані нашими співробітниками. До виготовлення документації по переплануванню житлових і комерційних приміщень потрібно підходити з усією серйозністю, адже якщо зміни, які ви здійсните, завдадуть шкоди життю людини, то адміністративна відповідальність може перерости в кримінальну і одним штрафом обійтися не вийде.

Напишіть нам