Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Висновок про поділ, виділення частин власності

Наше підприємство вже не перший рік здійснює діяльність у сфері надання юридичної допомоги. За цей час ми напрацювали величезний досвід у вирішенні спірних питань та вирішенні різного характеру ситуацій з нерухомим майном. Однією з ситуацій, при якій ми готові оперативно надати юридичну допомогу та повний супровід угоди, є висновок про розділі та виділ частин власності.

Коли необхідно отримати висновок

Висновок про розподіл і виділення власності окремого суб’єкта виникає у разі, коли майном володіє не одне фізична або юридична особа, а декілька. Згідно з українським законодавством, це не забороняється, але коли трапляються ситуації, при яких потрібно формулювати самостійність володіння окремо кожного з фізичних осіб, потрібно оформляти подібні документи. У більшості випадків подібні ситуації виникають через неприязні родичів і партнерів між собою або ж коли потрібна застава нерухомості для взяття кредиту. Як відомо, право володіння нерухомим майном кількох осіб є двох видів:

  • часткове;
  • спільне.

Детально всі спірні випадки, при яких власність нерухомого майна може бути розділена, чітко вказані в Наказі міністерства ЖКХ№ 55. У ньому точно вказана інструкція поділу часткою нерухомості. Якщо всі сторони згодні на розділ, складається нотаріально завірене висновок, в якому письмово кожна зі сторін дає свою згоду. Наступним етапом у подібних угодах є перевірка технічної документації на будівлю. Вона проводиться за тими ж нормами і законами, що й у випадку купівлі-продажу. Нерухомість оцінює представник незалежної експертної групи, який виявляє різного характеру невідповідності і в кінцевому підсумку їх усуває.

Після укладення процедури поділу загальне право власності повністю втрачає свою юридичну силу. Трапляються також ситуації, при яких відокремити свою частку від загального володіння бажає тільки один фізичний суб’єкт. У подібних випадках його частка відділяється, а інші учасники продовжують бути суб’єктами спільного володіння нерухомого майна, яке залишилося після розділу.

Необхідні документи

Для того щоб зробити висновок про розподіл і виділ власності, вам буде потрібно подати такі документи, як:

  • заяву про виготовлення висновку;
  • паспорт з ідентифікаційним номером;
  • нотаріально завірена заява від співвласників нерухомості, що вони згодні на розділ;
  • паспорт технічного стану розділяється нерухомості.

Подавши ці документи, співробітники нашого підприємства негайно займуться вашою ситуацією і максимально швидко доведуть угоду до кінця. У нас працюють тільки досвідчені та висококваліфіковані юристи, які не перший рік стикаються з подібними ситуаціями і вже навчилися максимально швидко їх вирішувати. Висновки права власності видаються нашою фірмою в повному обсязі, але тільки після ретельного вивчення матеріалів, що стосуються справи. До кожної ситуації фахівці фірми підходять індивідуально, все послуги надаються якісно і швидко з урахуванням особливих побажань замовника.

Ви гарантовано залишитеся задоволені, що вирішили скористатися послугами нашої фірми, адже ми пропонуємо кваліфіковану допомогу в юридичних питаннях за доступними цінами. Ми цінуємо і дрібних, і великих замовників, тому намагаємося створити максимально вигідні умови для співпраці і до кінця дотримуватися інтереси своїх клієнтів. Компетентність нашого юридичного підприємства підтверджує не тільки багаторічний досвід роботи, але і безліч вдячних відгуків.

Напишіть нам