Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Оформити (приєднати) терасу до квартири в багатоповерховому будинку

Сьогодні архітектори проектують багатоквартирні будинки все цікавіше і різноманітніше: засклення вікнами до підлоги, вентильовані фасади, гранітні цоколі або зовнішні ліфти. Але в кожному будинку вінцем краси дизайнерського рішення архітектора є дах. Раніше вони будувалися дво- або багатоскатними, а зараз набирає популярності технологія влаштування плоских покрівель з різними рівнями.

Терраса многоэтажного дома

Влаштування відкритої або заскленої тераси на даху багатоповерхового будинку – це сучасна тенденція останніх років у жителів мегаполісу. Володарі узаконеної тераси завжди можуть насолодитися свіжим повітрям, прийняти сонячні ванни і помилуватися видом околиць.

Будівельні фірми виконають всі необхідні ремонтні роботи, укладуть на підлогу керамічну плитку або терасну дошку, засклять частину тераси за допомогою термо- і влагозахисних склопакетів. Вам залишиться лише продумати внутрішній невигадливий дизайн, оформити інтер’єр квітами, і, ось, Ви, – щасливий власник тераси – власного маленького усамітненого куточка в кам’яних джунглях міста.

Тепер логічно виникає питання: як же оформити терасу на даху багатоповерхового будинку у власність ?! Фахівці нашого підприємства нададуть Вам не тільки всі необхідні консультації, а й допоможуть оформити всі дозвільні і правові документи. В першу чергу, необхідно зібрати пакет документів, що включає технічні та правові документи на Вашу квартиру (приміщення), зробити фотографії частини даху, де планується розміщення тераси, узгодити розташування і отримати дозвіл у балансоутримувача Вашого будинку.

Важливим документом в пакеті необхідних – є нотаріально завірена згода Ваших сусідів, квартири яких розташовані поряд з Вашою майбутньою терасою. Також, від Вас знадобиться викреслений ескіз з приєднаною терасою до Вашої квартири.

В подальшому співробітники нашого Центру займуться оформленням документів на реконструкцію квартири з безпосереднім приєднанням тераси, а Вашу нову площу ми допоможемо зареєструвати в реєстрі нерухомого майна. Влаштувати на даху терасу – мріє кожен житель верхнього поверху, але не у кожного це виходить, оформлювати терасу на даху багатоповерхового будинку – вирішуються, як правило, не відразу.

Однак слід пам’ятати, що зволікання з прийняттям даного рішення – збільшує ризики, пов’язані з вкладенням коштів у ремонт та благоустрій тераси, реконструкцію Вашої квартири. До того ж, власники тераси повинні розуміти, що вартість квартири як об’єкту нерухомості значно збільшиться, оскільки оформлена тераса на даху будинку – це можливість використання додаткових площ і приміщень.

Багато хто намагається незвично оформити і використовувати терасу. Хтось влаштовує басейн і лаунж-зону, хтось – барбекю і застілля для друзів, а деякі взагалі – літній сад: аромат квітів і вид зелених дерев, різнокольорових чагарників, улюблена музика – приглушить звуки проїжджаючого транспорту, і віднесе Вас у далечінь від міської метушні на даху своєї узаконеної тераси.

Приєднання тераси до квартири в багатоповерховому будинку – це порівняно проста процедура для нашого Замовника. Ми пропонуємо всебічну допомогу в оформленні дозвільних документів на Вашу терасу.

Вдаючись до послуг нашого Центру з оформлення тераси на даху будинку, Вас приємно здивує наш підхід до Клієнта і прозорість усіх процедур і виконуваних рішень. Узаконити терасу і передати Вам повний пакет правових документів в найкоротші терміни – це наше першочергове завдання.

Напишіть нам