Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Право власності на квартиру

Реєстрація права власності на квартиру є обов’язковою процедурою, адже тільки з наявністю цього документа ви можете проводити різні операції зі своїм майном. Наша компанія пропонує свої послуги в оформленні та зборі відповідних документів, а також надає повний юридичний супровід угоди. Наша співпраця починається з моменту підписання договору і закінчується врученням вам вже готового свідоцтва на право власності. Вся бюрократична тяганина з документами, а також довгі черги в державних установах ми беремо на себе.

Досвідчені співробітники нашої фірми вже не перший день стикаються з подібними операціями, тому добре знайомі з процедурою оформлення права власності на квартиру і знають, як швидко її провести. Терміни виконання замовлення чітко регулюються в договорі. У більшості випадків нам буде потрібно не більше двох тижнів, у той час як звичне оформлення займає кілька місяців.Вартість наших послуг також попередньо обговорюється індивідуально для кожного окремого випадку. Ціна безпосередньо залежить від обсягу роботи, яку виконують наші фахівці, а також від складності замовлення. У будь-якому випадку ми намагаємося пропонувати своїм клієнтам вигідні умови співпраці та доступну ціну.

Оформлені документа право власності – дуже важливі етап, який раз і назавжди вбереже вас від зазіхань зловмисників на ваше житло. Не нехтуйте оформленням таких документів. Так, це небагато затяжний процес, але пам’ятайте, що навіть якщо у вас є на руках договір купівлі-продажу, ви все одно не є власником квартири, вона повинна бути зареєстрована в БТІ. Для того щоб зареєструвати квартиру, вам потрібні такі документи, як:

  • паспорт та ідентифікаційний номер;
  • документ, на основі якого проводиться оформлення права власності (документ дарування, договір купівлі-продажу, свідоцтво про отримання спадщини або інший відповідний нормативно-правовий акт);
  • техпаспорт на квартиру, а в деяких випадках і експертна оцінка нерухомості;
  • довідка з БТІ, що вона нікому не належить, і ви можете оформити право власності.

Робота наших досвідчених фахівців суттєво прискорить цю процедуру оформлення, адже вони практично щодня стикаються з подібними операціями і вже навчилися максимально швидко їх вирішувати. Ми працюємо вже не перший рік, тому встигли напрацювати бездоганну репутацію і зарекомендували себе чесним і надійним партнером.

Компетентність нашого підприємства підтверджують безліч ліцензій, свідоцтв та нагород за професійну діяльність. Величезна база постійних клієнтів і вдячні відгуки говорять самі за себе. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб ви залишилися задоволені і у вас залишилися приємні враження від нашої співпраці. Якщо наданої інформації на нашому сайті вам здасться недостатньо, ви можете скористатися телефонним консультацією та отримати відповіді на всі ваші запитання.

Напишіть нам