Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Право власності на будинок

Право власності на будинокРеєстрація права власності на будинок – це дуже важливий етап, яким ні в якому разі не варто нехтувати. Під реєструванням права власності мається на увазі внесення в електронний державний реєстр відомостей про те, що володіння нерухомістю належить конкретній особі.

Документ купівлі-продажу ще не говорить про те, що ви є власником нерухомого об’єкта. Також якщо ви користуєтеся нерухомістю протягом тривалого часу, яка за вами ніяк не закріплена, то вона вам не належить. Крім того, вона може бути піддана рейдерським захопленням.

Реєстрації права власності підлягають тільки ті об’єкти, які до цього не були зареєстровані в державній реєстраційній службі і нікому не належали. Цей факт ретельно перевіряється, щоб надалі не зіткнутися з штрафними санкціями і кримінальною відповідальністю.

Список документів, необхідних для реєстрації

Для того щоб зареєструвати право власності, вам потрібно такі документи:

  • оригінал документа, на основі якого проводиться реєстрація права власності – це може бути класичний договір купівлі-продажу або на дарування майна, свідоцтво про спадщину або інший відповідний документ;
  • оригінал технічного паспорта;
  • копії, заварені нотаріусом, вашого паспорта та ідентифікаційного номера.

Компетенція реєструвати право власності на нерухомість, згідно із законодавством, належить Державній реєстраційній службі. Здійснюють реєстрацію нотаріуси, але до цього збір документів залежить тільки від вас. Для людей, які вперше зіткнулися з процедурою реєстрації права власності, це завдання буде дуже виснажливою і незрозумілою. Саме для таких випадків і існує наша юридична підприємство, яке готове представляти ваші інтереси в будь-яких угодах, пов’язаних з нерухомим майном. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку і до останнього дбаємо про інтереси нашого клієнта. Робота наших фахівців істотно спростить збір документів і процедуру оформлення.

Повний юридичний супровід угоди

Ми досить тісно співпрацюємо з різними державними установами, що ще більше прискорює процедуру збору необхідної документації. Всю паперову тяганину, біганину по кабінетах в держустановах, а також довгі черги ми візьмемо на себе, а від вас вимагається тільки укласти з нами договір. Наша співпраця починається з моменту підписання договору і закінчується врученням вам вже готового документа, який свідчить про ваше право власності на нерухомий об’єкт. У договорі чітко обмовляється вартість наших послуг, а також терміни виконання замовлення. Ціна на наші послуги вас приємно порадує, адже ми пропонуємо якісну допомогу за доступними цінами.

Вартість наших юридичних послуг безпосередньо залежить від обсягу роботи, виконаної нашими співробітниками, і складності кожної ситуації. Попередньо почути розцінки на конкретно свій випадок ви можете в телефонному режимі. Також безкоштовно ви можете отримати телефонну консультацію з питань, які вас цікавлять. З моменту підписання договору з нашою фірмою ви знімаєте зі своїх плечей всі турботи і паперову тяганину. Досвідчені висококваліфіковані співробітники все зроблять замість вас.

Гарантія якості наданих послуг і розумні ціни

Ви гарантовано залишитеся задоволені нашою співпрацею, адже ми пропонуємо найвигідніші і зручні умови. Компетентність нашого підприємства можуть підтвердити численні відгуки від людей, що вже встигли протестувати якість наших послуг. Величезна база постійних клієнтів ще раз підтверджуєте нашу надійність і високий рівень сервісу. Ми зробимо все, що від нас залежить, таким чином, щоб і ви перетворилися на нашого постійного клієнта.

Напишіть нам