Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Право власності на нежитлове приміщення

Право власності – це нормативний документ, який дозволяє своєму власникові проводити різного характеру операції з нерухомістю. Для того щоб стати власником нежитлового приміщення, вам доведеться зіткнутися з низкою труднощів і тимчасових втрат, пов’язаних з паперовою тяганиною, якою супроводжується дана процедура. Користування об’єктом і проведення в ньому будь-яких реконструкцій, перепланувань, а також ведення промислової діяльності суворо забороняється, оскільки може порахуватися рейдерським захопленням, а подібні дії тягнуть за собою кримінальне покарання.

Досвідчені юристи беруть всі турботи з оформлення на себе

Саме з розрахунком того, щоб ви не піддалися випадково штрафним санкціям і швидко оформили документ на право власності нежитловим приміщенням, ми пропонуємо вам повний юридичний супровід всієї угоди. Досвідчені юристи складуть довіреність і від вашого обличчя почнуть оформлення права на власність. Для цього буде потрібно пройти кілька інстанцій, таких як БТІ, ЖКГ, а також звернутися із заявою в районну архітектурно-будівельну інспекцію. Кінцевим етапом операції буде оформлення у нотаріуса документа, який свідчить про ваше право власності на даний об’єкт. Дуже важливо заздалегідь упевнитися в тому, що нежитлове приміщення нікому не належить ні фактично, ні юридично. Якщо воно знаходиться в чийсь власності, то потрібно оформляти договори купівлі-продажу або дарчу на об’єкт.

Ми вже не перший рік займаємося вирішенням питань, що стосуються нерухомого майна. За час свого функціонування ми зуміли зібрати команду висококваліфікованих співробітників, які добре знайомі з усіма схемами роботи і здатні вирішити будь-які проблеми максимально швидко. Ми також дуже тісно співпрацюємо з державними установами, що дозволяє прискорити процедуру збору необхідної документації. У той час як у звичайному порядку процес оформлення документа на право власності може затягнутися на півроку, ми вирішуємо його протягом місяця.

Вартість послуг та терміни виконання

Звертаючись до нас, ви економите свої нерви, час і гроші, адже всю паперову тяганину і довгі черги ми візьмемо на себе. Від вас тільки потрібно набрати номер нашої компанії і скласти договір. Всі пункти договору дуже ретельно продумані і обговорюються з клієнтом. За бажанням можна вносити додаткові пункти. Терміни виконання замовлення і його вартість також чітко вказуються в договорі.Вартість наших послуг безпосередньо залежить від обсягу робіт, виконаних нашими співробітниками, а також від складності ситуації, тому визначається в індивідуальному порядку.

Якщо представленої на сайті інформації для вас здасться недостатньо, ви можете скористатися консультацією в телефонному режимі. У процесі безкоштовної консультації ви обов’язково отримаєте відповіді на ваші запитання, а також за бажанням вам буде озвучена вартість конкретно вашого випадку.

Зручні умови співпраці

Про компетентності нашої фірми свідчать не тільки численні сертифікати та ліцензії, а й велика база постійних клієнтів, одним з яких, ми сподіваємося, ви теж станете. Ми дбаємо про своїх замовників, тому намагаємося створювати умови, які будуть максимально задовольняти їхні вимоги. Ви обов’язково залишитеся задоволені, що звернулися до нас за допомогою, адже людині юридично непідкованих самостійно впоратися з подібними бюрократичними процедурами дуже непросто. Довірте всі турботи з оформлення паперів нам, і ми вас не підведемо, а зробимо все швидко і якісно.

Напишіть нам