Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Отримання витягу з реєстраційної служби (реєстру обтяжень)

Витяг з Єдиного держреєстру – це документ, що містить інформацію про фізичну чи юридичну особу в розрізі того, який критерій вказано в запиті на видачу цього витяга. Одним витяг потрібен для оформлення угоди, іншим – для відкриття рахунку в банку, третім – в якості документа для подання в судові чи інші державні органи.

Що таке реєстр обтяжень?

У реєстраційному органі можна отримати витяги з будь-якого розділу Єдиного реєстру, у тому числі з реєстру реєстрації іпотек та обтяжень (обтяжень). Виписка може бути видана будь-яким особам, які подали держреєстратору заяву. У даній єдиної комп’ютерної базі ведеться облік даних про виникнення, що відбулися з часом змін, а також про припинення обтяжень (обтяжень) та про стягнення на предмет обтяження.

Реєстраторами реєстру обтяжень є державні та приватні нотаріуси, а також «Інформаційний центр», акредитований при Міністерстві юстиції України.

Для чого потрібен витяг з реєстру обтяжень?

Безпосередньо під обтяженості (обтяженням) нерухомого майна розуміють заборону на його використання або розпорядження ним. Це постійні або тимчасові обмеження, накладені на власника нерухомості і не дають йому повною мірою використовувати своє право на даний об’єкт.Пов’язано Обтяження може бути з іпотекою, заставою, рішенням суду і т.д.

Підтвердити ваше право вільно розпоряджатися нерухомістю (продати, подарувати, залишити спадкоємцям і т.д.) може саме витяг з реєстру обтяжень. Якщо рішенням суду, наприклад, було обмежено право на відчуження житла у зв’язку з проживанням в ньому малолітніх дітей, або ж квартира взята в іпотеку і вона ще не погашена, то ці відомості також вносяться до Єдиного реєстру та необхідні для того, щоб нотаріус міг засвідчити угоду або ж відмовити в її оформленні на законних підставах.

Як отримати витяг з реєстру обтяжень?

Щоб отримати витяг з реєстру обтяжень, потрібно представити реєстратору наступні документи:

  • заяву про надання інформації встановленого зразка, тобто самого витягу;
  • копії квитанцій або інших платіжних документів, якими підтверджується оплата послуг реєстратора за видачу витягу;
  • паспорт заявника (просто пред’являється реєстратору в момент звернення).

Якщо при отриманні витягу з реєстру прав власності отримати витяг може тільки обмежене коло осіб, то звернутися за витяг з реєстру обтяжень може будь-яка людина або юридична особа.

Якщо вам потрібно отримати витяг з реєстру обтяжень, ви можете звернутися в нашу компанію. Ми надаємо послуги держреєстратора, в тому числі в сфері видачі різних витягів з усіх розділів Єдиного реєстру.

Напишіть нам