Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт

Для того щоб почати будівництво об’єктів нерухомості 1-3 категорії, забудовнику знадобиться тільки декларація про початок будівельних робіт, але якщо йдеться про будівництво об’єкта, яке проводиться на підставі техпаспорта, то мається на увазі також подача повідомлення за встановленою формою про початок робіт з будівництва до Держархбудінспекції.

Повідомлення про забудову необхідно для наступних видів нерухомості:

  • садиби;
  • житлові будинки;
  • дачі;
  • господарські будівлі;
  • гаражі.

Після реєстрації повідомлення в органах, які відповідають за це, забудовник може проводити будівельні роботи різного характеру. Маються на увазі такі роботи, як:

  • будівництво нових об’єктів;
  • реконструкція старих будівель;
  • реставрація приміщень;
  • капітальний ремонт.

Отримання повідомлення в ДАБІ здійснюється на основі техпаспорта споруди. Для того щоб отримати техпаспорт, потрібно звернутися до місцевого відділу архітектури місцевого виконавчого комітету. Також вам буде потрібно зібрати такі документи, як документ, що підтверджує ваше право на  власність нерухомим об’єктом, ескізи споруди, проект будівництва.

Після отримання повідомлення забудовник може залучати до роботи підрядну організацію, яка будує об’єкти і має відповідну ліцензію. Якщо споруда почалася без відповідних документів, тобто без техпаспорта і повідомлення, то вона вважається самовільно побудовою і підлягає знесенню.Також такі протиправні дії тягнуть за собою штраф і кримінальну відповідальність . Як кажуть, незнання законів від відповідальності не позбавляє, тому краще заздалегідь підготувати всю документацію, а вже потім приступати до забудови.

Наше підприємство оперативно надасть Вам свої послуги в процесі повідомлення Держархбудінспекції про початок споруди. За роки свого існування наша фірма зібрала велику і згуртовану команду фахівців різних категорій, які працюють як єдине ціле. Відповідно, і вирішення ваших питань з паперовою тяганиною та отримання дозволів відбувається максимально швидко. У середньому процедура вирішення юридичних питань, пов’язаних з нерухомим майном, займає 5 робочих днів. Вартість послуг, що надаються нашою фірмою, розумно продумана і є цілком прийнятною для людей з різним фінансовим достатком.

Напишіть нам