Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Кваліфікований супровід операцій з нерухомістю

БТІ Адвокат пропонує Вашій увазі повний комплекс юридичних послуг, що стосуються нерухомого майна та майнових комплексів. Досвідчені та висококваліфіковані співробітники нашого підприємства займуться збором необхідних документів та їх реєстрацією.

БТІ - пропозиція великим підприємствам

 

Перелік послуг, що надаються нашим підприємством

Серед послуг, які ми надаємо:

  • виготовлення техпаспорта;
  • документи для ДАБК;
  • відновлення втрачених документів;
  • оформлення права власності;
  • приватизація;
  • інші операції, пов’язані з нерухомістю.

Висококваліфіковані співробітники

Ми зібрали в своєму штаті досвідчений колектив, який працює як єдине ціле, забезпечуючи цим самим максимально ефективний і швидкий результат кожної угоди. На вимогу замовника ми ведемо повну звітність в електронному вигляді, чітко реєструємо і вносимо до бази всі документи, довідки та інші виконані нами роботи з паперами. З моменту підписання договору, який ретельно обмовляється, Ви повністю знімаєте з себе всі турботи, що стосуються паперової тяганини.

Сучасне обладнання

Компанія володіє не тільки фахівцями вищого рівня кваліфікації, а й високоточними сучасними приладами, такими як теодоліти, електронні лазерні рулетки і тахеометри. Подібна апаратура допоможе максимально точно проводити всі виміри і розрахунки, необхідні при оформленні містобудівних розрахунків та архітектурних проектів.

БТІ Адвокат – надійний партнер і порадник

Ми вже не перший рік займаємося вирішенням питань, пов’язаних з нерухомістю. За цей час вже встигли напрацювати бездоганну репутацію і зарекомендувати себе як надійного партнера і помічника. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально і до останнього відстоюємо інтереси своїх клієнтів, будь то дрібна фірма або велике комерційне підприємство. Ми намагаємося створювати і для тих, і для інших максимально вигідні умови співпраці.

Про компетентність нашої фірми свідчать численні ліцензії, сертифікати, а також вдячні відгуки від клієнтів, що вже встигли протестувати рівень наших послуг. Ви обов’язково будете задоволені співпрацею з нашою компанією, адже ми пропонуємо якісні юридичні послуги з розумно продуманою, доступною вартістю.

Напишіть нам