texinventarizacija@gmail.com
Наші фахівці проводять інвентаризацію будівель, споруд, а також інженерних мереж усіх об’єктів нерухомості, включаючи цілісні майнові комплекси, дотримуючись методики проведення інвентаризації . Особливу увагу ми приділяємо нежитловим, виробничим і адміністративним об’єктам. Компетентність виконання роботи починається з вивчення проектної та технічної документації. Специфіка технічного призначення будівель і споруд вимагає точних вимірювань і детального опису об’єктів нерухомості і розуміння порядку проведення технічної інвентаризації .
Якісне виконання креслярських робіт, підрахунку площі та складання технічного плану приміщення або будівлі перевіряє фахівець технічного контролю Свєженцева Олена Вікторівна. Якщо послуги з інвентаризації будівель потрібно виконати в найкоротші терміни, то виїжджають наші сертифіковані фахівці-експерти по технічної інвентаризації об’єктів нерухомості: Тимошенко Сергій Леонідович, Скрипник Сергій Володимирович і звичайно ж Ананьїв Євген Олександрович.
Коли необхідно проводити інвентаризацію нерухомості і виготовляти техпаспорт
Відповідно до законодавчої бази України технічну інвентаризацію необхідно проводити обов’язково в таких випадках:
- при введенні новозбудованої нерухомості в експлуатацію, також після капремонту, перепланування або реконструкції;
- в момент реєстрації прав на незавершені об’єкти будівництва;
- при переоформленні прав власності при розділі, об’єднанні нерухомості.
Як відбувається процес виготовлення техпаспорта
Технічний паспорт на багатоквартирний будинок, цілісний майновий комплекс (виробничий або громадський) – все це під силу нашим експертам з технічної інвентаризації.
Після виготовлення технічного плану і технічного паспорта можна починати процедуру оформлення права власності. Фахівці центру технічної інвентаризації можуть допомогти зібрати пакет документів і оформити право власності з внесенням до реєстру речових прав нерухомого майна України. Нагадуємо, що ми знаходимося в м. Києві, але працюємо по всій Україні.
- Технічні паспорти на громадські та виробничі будівлі оформляються після сформованого інвентарної справи з зазначенням характеристик об’єктів нерухомості .
- Вимірювання проводяться тільки лазерними далекомірами або откомпорірованнимі рулетками.
- Креслення планів поверхів виробляємо на сертифікованій (ліцензійної) програмі AutoCAD. Вся технічна документація формується як в паперовому, так і в електронному вигляді.
Регулярно наші інженери відвідують семінари і проходять підвищення кваліфікацій по інвентаризації нерухомого майна, що істотно підвищує якість виконуваної роботи.
Види технічної інвентаризації об’єктів нерухомості
На практиці можна зустріти такі види проведення техінвентаризації:
- Первинну проводять на всіх об’єктах, де раніше вона не була здійснена. В результаті технічної інвентаризації об’єктів нерухомості виготовляється техпаспорт. Якщо майно загальне, то проводиться вона за зверненням будь-якого власника.
- Планову виконують для того, щоб виявити зміни в будівлях і відобразити їх у техпаспорті і технічному плані споруди .
- Позапланову замовляють якщо були виконані перепланування, реконструкції, руйнування, переобладнання і так далі. Це необхідно при проведенні операцій з майном, які підлягають державній реєстрації.
Результат роботи технічної інвентаризації – це видача технічних паспортів із зазначенням характеристик об’єктів нерухомості . Кожен техпаспорт на нерухоме майно, оформлений на підставі інструкції № 127 від 24.05.2001 зі змінами та доповненнями. Співробітники центру технічної інвентаризації готові працювати по всій Україні і дотримуватися порядок проведення технічної інвентаризації. Для відрядних поїздок маємо в наявності обладнаний автотранспорт. Впевнені, що наші технічні паспорти допоможуть Вам надалі оформленні права власності. Результат гарантовано відповідно до чинного законодавства.