Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Виготовлення технічного паспорта

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com
Тимошенко Сергій Леонідович
Тимошенко Сергій Леонідович
+38(068)7109832
+38(050)5342591
btiadvokat@gmail.com
До січня 2013 року технічний паспорт БТІ можна було отримати тільки в комунальному бюро технічної інвентаризації. Сьогодні процедуру інвентаризації нерухомості поряд з комунальними проводять приватні компанії, які мають відповідні дозвільні документи (сертифікати).

Це нововведення значно спростило процедуру інвентаризації об’єктів житлової і комерційної нерухомості і скоротило терміни на отримання всієї необхідної документації. І що важливо – зменшило вартість послуг. Хочеться відзначити, що приватні БТІ мають право працювати по всій Україні без прив’язки до регіону.

Технічний паспорт БТІ

Техпаспорт БТІ: в яких випадках він потрібен?

Технічний паспорт оформляється в наступних випадках:

  • якщо виникла необхідність оформити право власності на зведений об’єкт нерухомості (первинна інвентаризація)
  • було проведено перепланування або реконструкція нерухомості і потрібно внести зміни в правовстановлюючі документацію (поточна інвентаризація);
  • якщо виникла необхідність зареєструвати право власності на нерухомість;
  • при оформленні спадщини на нерухомість, а також при поділі майна (виділення частки);
  • при втраті технічного паспорта;
  • для отримання виписки з Укрдержреєстру;
  • для приватизації житлової нерухомості;
  • при зміні вимог до форми технічного паспорта.

Як відбувається виготовлення техпаспорта БТІ?

Паспорт БТІ хоча і не є правовстановлюючим документом, але він належить до найважливіших паперів при оформленні купівлі-продажу або успадкування нерухомості. У цьому документі міститься інформація про технічні характеристики нерухомого об’єкту і відображено технічний стан квартири, майнового комплексу, офісного приміщення і т.д. У техпаспорті обов’язково вказуються габарити об’єкта, матеріал, планування в графічному вигляді, рік побудови об’єкта. Він може бути оформлений на об’єкт нерухомості або на окремі його частини (наприклад, на окреме офісне приміщення в офісній будівлі). Замовити паспорт може власник об’єкту – юридична або фізична особа. Якщо у власника немає можливості особисто брати участь в оформленні документації, то це може зробити його представник по заздалегідь оформленої довіреності.

Щоб отримати технічний паспорт об’єкта нерухомості, потрібно звернутися із заявкою в нашу компанію. Фахівці якої прибудуть на об’єкт, вивчать технічні та правові документи, виконають необхідні заміри та інші дії, обумовлені в інструкціях БТІ. Результати обстеження, вимірювань і підрахунків площ об’єкта нерухомості вносяться в затверджену форму. Отримання паспорта можливе після завершення інвентаризації об’єкта. Інвентарна справа в разі поточної інвентаризації буде виправлено (відповідно, при первинній інвентаризації – відкрито), а замовнику виданий новий технічний паспорт. У документі будуть відображені всі параметри об’єкта і зміни, які з ним відбулися.

У нашій компанії можна замовити технічний паспорт за найбільш доступними цінами, а виконаємо ми роботу за максимально короткі терміни!

ananev-skrypnik

 

Напишіть нам