Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення балконів

Дуже часто останнім часом можна спостерігати картину, коли міські жителі через брак житлоплощі самостійно розширюють її за допомогою прибудови балкона. Більшість людей навіть і не замислюються про те, що будь-яка прибудова повинна бути вказана в технічній документації житлового будинку. Через таку необізнаність доведеться понести адміністративне покарання у вигляді штрафу. У деяких випадках, найбільш занедбаних і конфліктних, незаконне спорудження підлягає знесенню, а якщо від вашого самостійного будови постраждає здоров’я людей або їх майно, то адміністративне покарання може легко змінитися на кримінальну.

Як відбувається легалізація балкона

Отже, для того щоб зареєструвати прибудову, вам буде потрібно витратити велику кількість сил і нервів, адже належить вам пройти безліч інстанцій.

  1. Насамперед потрібно за допомогою кваліфікованих фахівців розробити містобудівний розрахунок.
  2. Потім слід звернутися до державної архітектурну службу для отримання умов і обмежень.
  3. Далі, знову-таки за допомогою досвідчених фахівців, які мають ліцензію на надання подібних послуг, розробити проект споруди і укласти договір на технічний та авторський нагляд.
  4. Після того, як технічна документація буде приведена в порядок, її разом із заявою потрібно подавати в архітектурно-будівельну інспекцію міста або іншого населеного пункту, в якому проводитиметься будівництво.
  5. Декларація повинна бути розглянута спеціальною комісією протягом 10 днів. Якщо все зроблено і заповнено правильно, а дані, зазначені в декларації, відповідають реальній ситуації, а цей факт буде ретельно і в обов’язковому порядку перевірятися, то ви отримаєте дозвіл на будівництво.
  6. По завершенні будівельних робіт потрібно буде ще раз звернутися до державної архітектурно-будівельну службу і здати прибудову балкона в експлуатацію. Після цього вам видають новий техпаспорт або ж внесуть відповідні доповнення в старий.

Мало хто знає, але побудувавши балкон без зазначення його в технічному паспорті, ви на нього ніякого права не маєте, і він легко може бути підданий рейдерським захопленням. Тільки після того, як державна архітектурно-будівельна інспекція прийме його, ви можете зайнятися оформленням свідоцтва на право власності ім.

Як видно з переліку вищевказаних процедур, узаконення балкона – справа не з простих, і впоратися з ним людині недосвідченому буде дуже важко. Вашій увазі свої послуги пропонує наше підприємство. Досвідчені юристи та кваліфіковані співробітники інших спеціальностей дуже швидко зроблять всі необхідні документи і на руки вручать вам готове свідоцтво на право власності прибудовою. Все, що потрібно від вас – це зателефонувати за вказаними номерами і скласти з нами договір. Після цього ми оформимо довіреність, і від вашого обличчя наші працівники займуться збором і оформленням паперів. Всю тяганину з паперами і довгі черги ми беремо на себе, а ви, так би мовити, лише замовляєте роботу «під ключ».

Вартість наданих нами послуг у кожному конкретному випадку різна – це безпосередньо залежить від розмірів прибудови та обсягу роботи, виконаної нашими фахівцями. Ви попередньо можете дізнатися ціну конкретно на своє замовлення в телефонному режимі. Це дуже зручно, адже ви заздалегідь зможете визначитися з фінансовою стороною, а вже потім підпишете договір з нашою фірмою. У будь-якому випадку ви залишитеся задоволені нашою співпрацею, адже якість і оперативність нашої роботи вас приємно порадують.

Напишіть нам