Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Отримання свідоцтва на право власності на нерухомість

Проживати в будинку і мати право на нього – зовсім різні поняття. Той, хто є володарем правовстановлюючих документів на нерухомість, може розпоряджатися даним майном, як йому заманеться. Одним з найбільш важливих документів, які можуть підтвердити ваше право на нерухомість, – не що інше, як свідоцтво про право власності. Зазвичай видається цей документ на новобудову або ж нерухомість після її реконструкції. Якщо нерухомість була розділена на кілька самостійних об’єктів, то на кожен з них власник отримує окреме свідоцтво.

Кому і як видається свідоцтво?

Документ можуть отримати:

  • власники нерухомості на знову зведені або реконструйовані об’єкти;
  • члени житлових, гаражних та інших кооперативів, які внесли свої паї в повному обсязі;
  • юридичні особи, в статутний фонд яких вносять нерухоме майно;
  • особи, які отримують назад із статутного фонду свою нерухомість при реорганізації та ліквідації компанії;
  • при виході зі складу засновників;
  • громадяни, яким була повернута їх нерухомість після реабілітації по суду;
  • при виділенні об’єкта зі складу нерухомого комплексу;
  • при переході майна з житлового фонду в комерційний і навпаки.

Звернувшись до державної реєстраційну службу за місцем знаходження нерухомого об’єкту і представивши необхідні документи, ви можете отримати оформлене свідоцтво, яке тут же і буде зареєстровано.

Реєстрація права власності

Після того, як правовстановлюючий документ отриманий, необхідно зареєструвати право власності. На підставі цієї дії можна судити, що право володіти і розпоряджатися нерухомістю належить суворо конкретній особі. Навіть нотаріальне свідоцтво на нерухомість або договір не закріплюють прав власності, тільки держреєстратор володіє такими повноваженнями.

Внесення до електронного реєстру даних про нерухомість та відомостей про її приналежності певній особі – це і є держреєстрація права власності. Свідоцтво про право власності є одним з документів того переліку паперів, які потрібно подати держреєстратору.

Щоб уникнути бюрократичних зволікань і отримати, а також зареєструвати свідоцтво якнайскоріше, краще доручити формальності нашим фахівцям. Ми проведемо правовий аналіз переданої нам замовником документації, зберемо необхідні дані і внесемо всі необхідні платежі. Представлення інтересів клієнтів в державних реєстраційних службах – це наше покликання!

Напишіть нам