Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Квартира

Квартира – ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене для постійного проживання. Як і будь-яка інша нерухомість, вона може бути приватизована. По закінченні процесу приватизації власник може розпоряджатися нерухомістю на власний розсуд, тобто не тільки жити, але і здійснювати продаж, розмін житла.

Комунальна квартира

Поняття комунальна квартира включає в себе об’єкт нерухомості, що складається з кількох житлових приміщень і при цьому належить кільком власникам. Найчастіше в ній проживає кілька сімей, при цьому вони користуються спільними приміщеннями: кухня, коридор, ванна кімната, туалет.

Процес прописки в комунальній квартирі регулює Житловий Кодекс, згідно з яким власники мають право реєструвати в своїй кімнаті комунальної всіх членів сім’ї або будь-яких інших людей, при цьому потрібно отримати згоду всіх співвласників. Винятком може стати один момент: народження дитини. В такому випадку реєструвати дитину ви маєте право на власну адресу.

При продажу також існують свої нюанси. У разі, коли право власності співвласника оформлено окремо на кожну з кімнат, то при продажу не виникає жодних проблем. В такому випадку ви зможете здати, зробити обмін або продати кімнату без участі і згоди інших. А от коли квартира перебуває у спільній частці власності, проводити будь-які маніпуляції складно. При продажу необхідно враховувати норми Цивільного Кодексу. Що ж стосується заповіту, то тут можна обійтися і без згоди учасників.

 

Напишіть нам