Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Внесення нерухомості в новий реєстр

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
btiadvokat@gmail.com
Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com
Право власності на нерухомість з січня 2013 реєструють не в комунальних БТІ, а в системі Укрдержреєстру. Для цього по всій країні створені спеціальні відділи. Крім того, реєстрацію прав на нерухомість проводять також нотаріуси, які посвідчують угоди (купівлю, продаж, дарування тощо нерухомих об’єктів). Всі реєстри, які існували раніше, були замінені Єдиним державним реєстром прав на нерухомість.

Як відбувається включення до Єдиного реєстру

Якщо право на нерухомість було зареєстровано ще до створення нового реєстру, то нічого перереєструвати не потрібно, це відбувається автоматично. У тому випадку, якщо з житлом або об’єктом комерційної нерухомості збираються щось зробити (наприклад, продати або заповідати спадкоємцям), тоді перереєстрація прав буде проведена нотаріусом, який просто перенесе інформацію про цей об’єкт зі старого реєстру в новий.

Необхідності звернення до БТІ при купівлі-продажу нерухомості на вторинному ринку з набранням чинності нових правил оформлення прав на нерухомість тепер взагалі немає. Схема оформлення прав на житло або об’єкти нежитлового фонду стала з 2013 року набагато простіше. Тепер нотаріус при зверненні до нього для посвідчення угоди одночасно проводить і реєстрацію права власності.При цьому ніяких додаткових документів не потрібно. Мають право вносити нерухомість до реєстру не тільки державні, а й приватні нотаріуси, що також набагато спростило процедуру оформлення документації.

Якщо житло купується в новобудові, то забудовник перед продажем об’єкта зобов’язаний зареєструвати право власності на нього під свої ім’ям. Далі при посвідченні купівлі-продажу квартири діє схема купівлі нерухомості на вторинному ринку.

Коли звертатися до держреєстраторів?

До державним реєстраторам доведеться звертатися, якщо:

  • потрібно провести реєстрацію права власності в Єдиному реєстрі на підставі свідоцтва, що підтверджує це право. Це стосується новобудов (якщо проведено реконструкцію або реставрація об’єкта, членам ЖБК погашений внесок, нерухомість хочуть внести в статутний капітал);
  • реєстрація права проводиться в результаті винесення судового рішення або ж потрібно зареєструвати обтяження в результаті винесеного рішення місцевих органів влади.

За виписками з реєстрів та довідками також потрібно звертатися до держреєстратора. Право на земельну ділянку можуть також зареєструвати в цьому ж відділенні, проте після відвідин органів державного земельного кадастру.

Наша компанія допоможе вам вирішити проблеми з реєстрацією прав власності на нерухомість в Єдиному реєстрі, отримати виписку з реєстру, внести зміни до реєстру і т.д. Оперативне надання послуг і приємні ціни – наші переваги.

Напишіть нам